Двумесечно бебе загина при падане от балкон в град Чорум, Северна Турция. Майката на детето е задържана, предаде турската телевизия НТВ.
Не е ясно точно как е станал инцидентът и дали майката умишлено е хвърлила детето или го е изпуснала.
Хора, които са били на улицата, са видели падналото бебе и са съобщили на полицията и Бърза помощ.
Бебето е било прието в много тежко състояние в болница и въпреки усилията на лекарите, е починало, пише електронното издание на в. „Милли газете“.
26-годишната майка, която е задържана, е приемала лекарства заради психически проблеми.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ