Щастливият принц Хари, който сам съобщи новината, че е станал баща за първи път, е присъствал на раждането на бебето.
Херцозите на Съсекс - принц Хари и американската му съпруга Меган Маркъл, станаха родители на момче, а преливащият от щастие баща обяви, че детето и майката се чувстват изключително добре.
Херцогът добави, че двамата с Меган все още мислят как да нарекат момченцето.
Бебето тежи 3,260 кг, пише в. “Дейли мейл”. Родилните болки започнали много рано сутринта, а бебето се появило в 5,26 ч местно време и е зодия Телец.
Майката на Меган била заедно с нея в семейния дом Фрогмор Котидж край Уиндзор. Това уточнение подсказва, че
Меган е родила не в болница, а у дома, каквото бе желанието ѝ.
"Беше направо невероятно”, каза принц Хари.
От Бъкингам потвърдиха по-късно, че принцът наистина е присъствал на раждането.
Кралица Елизабет Втора е очарована от новината, стана ясно от изявление на Бъкингамския дворец.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход