Мъж и жена са загинали, а трима полицаи са ранени при челния сблъсък между кола и патрулка на пътя София-Варна. Това е трагичната равносметка от тежкия удар към този момент. Инцидентът е станал в района на Ябланица около 12:30 ч. днес.
В полицейския автомобил пътували трима униформени. Откарани са във Военно-медицинска академия в София. Единият от тях е в тежко състояние, с опасност за живота. Другите двама са с по-леки травми, съобщава БТА, цитирани от NOVA.
Жертвите - мъж и жена, пътували в другия автомобил. Мъжът починал при транспортирането му към лечебно заведение. Спътничката му издъхнала в плевенска болница.
Движението в района на инцидента се регулира от пътни полицаи.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив