Самолетът, пренасящ 11- месечното момченце, извадено живо след близо 36-часов престой под отломките на сграда в Магнитогорск, кацна в Москва, предадоха Асошиейтед прес и ТАСС, цитирани от БТА.
Самолетът беше изпратен от руското министерство на здравеопазването и кацна в столицата около осем часа след откриването на детето. Съобщава се, че то страда от счупвания, травма на главата и измръзване. Температурите в Магнитогорск са под нулата.
Досега под отломките на сриналата се в понеделник сграда бяха открити 9 тела. Все още са в неизвестност 32 обитатели на сградата.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив