Катастрофиралата жена на бул. "Възкресение" е починала. Това съобщиха от УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов".
Екип на Спешна помощ е минал покрай мястото на инцидента в момента, в който автомобилът на жената се е забил в стълб. Медиците подават сигнал да се изпрати друга линейка с реанимационен екип, защото инцидентът е много тежък. Катя Сунгарска уточни още, че наблизо е имало голяма линейка, която е отишла на мястото веднага. На пострадалата са направени пълни реанимационни действия, интубирана е.
Говорителят на ЦСМП - София, обясни, че жената е с тежка кръвозагуба, като са самоампутирани двата й крака, а ръцете й са счупени. Пострадалата веднага е транспортирана към противошокова зала на УМБАЛСМ „Н.И.Пирогов“, но медиците така и не са могли да я спасят, защото раните и са били несъвместими с живота.
Както ПИК съобки по-рано, 23-годишно момиче е било зад волана на автомобила, а причините за катастрофата се изясняват.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив