Протест на служителите на предприятието за преработка на вторични суровини, чийто шеф е обект на разследване заради пожара на магистрала „Струма”, съобщи Нова.
Рано тази сутрин те се събраха под моста на аутобана, където пламнаха отпадъците, и издигнаха плакати „Кольо е невинен”.
Шефът ни е добър човек, осигурява ни прехраната, добър човек е и не е виновен, заявяват служителите му. Те имат съмнение за умишлен палеж на сметището.
Освен това заявяват, че въпросните боклуци не са част от тяхното сметище. Това било незаконно сметище, на което фирми и граждани си изхвърляли боклука.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината