Кметът на София Йорданка Фандъкова отново прикова всички погледи към себе си. БЛИЦ припомня, че .
Днес обаче Фандъкова отново накара всички да говорят за уникалната й визия.
Кметът на София се появи на откриването на мотосезон 2019 г. БЛИЦ припомня, че .
Но всички полудяха от визията на Фандъкова.
Днес хиляди моторджии откриха днес сезон 2019. Сборният им пункт по традиция е на пл. „Св. Александър Невски“.
Столичният кмет Йорданка Фандъкова очаквано дойде на площада, за да поздрави мотористите и да ги призове към безопасност на пътя.
Тя бе заложила на уникална визия, издържана изцяло в черно. Фанъкова бе с черно кожено яке, блуза и панталони в същия цвят, както и черни кубинки. За аксесоар кметът на София бе избрала верижка с кръстче. /
Харесайте , където ще намерите още много полезни и интересни четива за всеки!
Снимки: Булфото
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход