Водещата на „На кафе“ Гала реши да сподели доста интересна снимка в личния си Instagram профил. На нея русокосата водеща позира пред елхата в дома й.
Там тя написа следното: „Никулден е!!! Честит празник! Елхата е украсена, но шаранът още не е уловен“.
До тук нищо странно, но в коментарите под снимката й се включи възлюбения й Стефан, който внесе смут.
Отговаряйки му Гала обаче успя да издаде най-голямото съмнение, което я гризе относно връзката помежду им.
Но какво точно се случи между Гала и Стефан ще научите на jenata.blitz.bg
„Празникът е обезпечен – нека бъда твой шаран“, с този коментар се включи Стефан, който в Instagram се подвизава с никнейма st.resurgam.
На шега или не, но русокосата водеща направи доста странен коментар на закачливото му предложение: „След 13 години, още не съм сигурна, че съм те уловила“.
Дали между водещата на Нова телевизия и партньора й има някакви проблеми или това е закачлива шегичка, която само те двамата разбират така и не става ясно. / jenata.blitz.bg
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията