Наблюдателни папараци успяха да уловят известната изпълнителка Мадона на нюйоркското летище „Кенеди“. Потребителите в интернет обаче останаха потресени от фотосите й.
Мадона беше нахлупила ушанка с дълъг косъм и яке на „Ню Йорк янкис“. Всичко това съчетано с черен спортен панталон и маратонки.
Това е първата поява на поп звездата, след като фотографи я засякоха в нюйоркски бар по Нова година.
Тогава Мадона беше заподозряна в уголемяване на задните си части, които изглеждаха като от знаменития еталон, наложен от Ким Кардашиян.
Но този път папараците не се съсредоточиха върху силуета на поп примата, а на нейното „застинало“ лице, което тотално потресе феновете й.
Но какво точно й се е случило, както и много снимки ще видите на jenata.blitz.bg
Те заподозряха, че певицата си е направила нови интервенции, но по лицето и именно затова то изглежда като „замръзнало“ и певицата вече не е способна на каквито и да било мимики
Междувременно Мадона се включи и в популярното 10-годишно предизвикателство, споделяйки своя стара и нова снимка. Някои отново обвиниха певицата, че новата снимка е сериозно обработена с програма. / jenata.blitz.bg
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие