Актьорите Моника Белучи и Венсан Касел бяха една от най-забележителните двойки на световното кино. В продължение на 12 години те бяха съпруг и съпруга и през това време станаха родители на две дъщери.
След развода момичетата останаха да живеят с майка им, но Моника ги пазеше от вниманието на журналистите. Докато малката дъщеря е на 8 години, то по-голямата е на 14. Дева Касел изглежда е решила да излезе от сенките. Момичето участва в рекламна кампания за марката Dolce & Gabbana, с която Моника Белучи работи от много години.
Част от снимките се появиха в социалната мрежа на Instagram.
Младата дама позира в лека бяла рокля с дантели. Съдейки по кадрите, можете да видите невероятното сходство между момичето и майка й.
Дева определено е истинска красавица./
Харесайте , където ще намерите още много полезни и интересни четива за всеки!
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие