Смел индиец утоли жаждата на отровна кобра, като й поднесе в устата вода от пластмасова бутилка, съобщава агенция ЮПИ.
Видеото е заснето от лесничея Сусанта Нанда и е разпространено в социалните мрежи. На него се вижда как негов колега дава вода на влечугото, което пие от гърлото на пластмасовата бутилка. Индиецът леко придържа отзад главата на змията, която е издула своята качулка. По този начин той успокоява кобрата, докато утолява жаждата си.
"Любов и вода. Това са двете най-важни съставки на живота", написа авторът на видеото в придружаващия туит.
Love & water...
— Susanta Nanda IFS (@susantananda3) February 16, 2021
Two best ingredients of life pic.twitter.com/dy3qB40m6N
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО