Андреа публикува неочаквано "стори" в Instagram. Те обяви, че блокира бившия си приятел Кубрат Пулев, защото бил "най-подлият човек".
"Кубрат, ще те блокирам, защото си най-подлият човек", гласеше надписът на английски език на певицата.

В петък вечер тя бе гост на моминското парти на Златка Райкова, а посланието към Пулев бе вмъкнато между кадрите на купонясващите дами.
Певицата и боксьорът имаха дълга и бурна връзка - от 2006 до 2019 г. Навръх Нова година Пулев обяви, че е станал татко на момиченце, но не разкри коя е жената до него.
Седмица по-късно Андреа се "сбогува" с Кубрат, споделяйки емоционално черно-бяло видео с техни кадри през години, озвучено с песента "Само любовта боли така" на Палома Фейт.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ