Моторист във Варна предизвика бурна реакция сред хората, след като снимката му бе публикувана в една от групите във Facebook. От текста към нея става ясно, че въпросният господин хем говори по телефона, хем кара без каска, хем минава на червено...
"Аман от безсмъртни!", възкликна варненка, а думите й провокираха актуалният напоследък "дуел" между мотоциклетисти и немотоциклетисти. Докато едните смятат, че това "не е сериозен проблем" и "всичкото мара втасала, че...", другите са на мнение, че точно заради такива като този мъж на мотора "си отиде Милен Цветков".


А вие какво мислите?
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив