Близо 9 километра е опашката от автомобили на „Дунав мост 2”. Ситуацията е изключително тежка. Причината – монтиране на датчици за радиоактивност от страна на румънците. Само един коридор работи в посока северната ни съседка.
„Чакаме вече два часа. Няма надежда да преминем границата днес. Вероятно това ще стане утре сутринта”, коментира блокиран в опашката шофьор на тир пред NOVA.
Негов колега сподели, че има хора, които чакат над 10 часа. Водачите на товарните возила са категорични, че трябва да се измисли някакъв алтернативен начин за преминаване, за да се избегнат такива ситуации. Според тях случващото се е нелогично.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив