Роднини издирват възрастен мъж, загубил се в събота. По думите им, той хванал влак от София за Пловдив, но така и не е пристигнал.
Отправили са призив в социалните мрежи с молба, ако някой го е виждал, да се свърже с тях:
Моля за съдействие от всички! Издирваме нашия вуйчо Ангел Гаджев на 78 години, който се качи на влака от гр. София на гара Искър събота сутринта в 8:37ч., за да пътува до гр. Пловдив, но за жалост го няма до този момент. Бил е облечен с черен панталон, бяла риза и сиво сако. Пуснали сме молба в полицията за издирване, но все пак молим за съдействие, да се оглеждате, тъй като не знаем къде може да е слязал по линията София - Пловдив - Свиленград. За всякаква информация моля пишете на Нели Георгиева/ Neli Georgieva във Facebook или се обадете на тел. 112.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат