Гледам "Българската Коледа" и си спомням времената, когато милата д-р Кая Памукова в Трета Градска болница слагаше системи на малкото ми момченце, а аз тичах да чета новините на БТВ, защото такива бяха правилата... трябваше да съм на работа.
После колко пъти с малката Хана съм обикаляла "Пирогов" и съм чакала с часове пред ренгена... защото само там лекували травми на деца...
Спомням си, когато на първата "Българска Коледа" Слави Трифонов ме хвана за ръката и излязохме на сцената, за да събираме пари за болните деца. Спомням си и малкия Георги от "Люлин", за който закъсняхме и той почина от левкемия...

Снимка: БГНЕС
Все спомени, с които ще остарявам и ще се питам - Защо нашите политици продължават да молят за даренията на българина, който е с най-ниската заплата в Европейския съюз, за да лекува децата си? Нима 30 години преход не Ви стигнаха, за да разберете, че без деца няма да Ви има и Вас?
30 години България чака Детската болница за децата на България и Вие не я давате без значение кои сте - леви или десни... Докога?
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат