Камион се заклещи, опитвайки да мине през тунел в София.
Снимки от инцидента бяха разпространени в социалните мрежи. Кадрите доведоха до горещи спорове между онлайн потребителите.
Недоволни от глупавата постъпка, някои подчертават, че шофьорът е трябвало да знае височината на камиона и да заобиколи от друго място. Други пък възлагат отговорността за инцидента на инженерите. Според тях тунелът не е добре замислен и е трябвало да бъде по-висок.
Трети пък са на мнение, че многократното полагане на асфалт без отстраняването на предишния слой е довело до проблема, повдигайки пътната настилка. Четвърти припомнят, че все пак водачът на товарния автомобил е трябвало да се съобрази със знаците, които по всяка вероятност е пропуснал да забележи.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив