Още един футболист от школата на Локомотив Пловдив каза "чао" на своя отбор. Това е дефанзивният полузащитник Пламен Драганов, който е набор 2003. Преди буквално минути, той си взе довиждане със своите съотборници, чрез специален пост във facebook, с който им благодари.
По информация на Glas.bg две от водещите школи в България искат Драганов в състава си. Коя от двете ще успее да се пребори с другата за играча, ще проследим внимателно и ще ви информираме в последващ материал.
Както Glas.bg вече ексклузивно ви информира капитанът на Локо U17 Илия Смилянов ще играе след Нова година в Септември София (ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ ТУК).
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив