Бившият министър на културата и народен артист Стефан Данаилов бе приет току-що в бургаската многопрофилна болница „Бургасмед”, съобщи Флагман.бг.
Носилката била насочена към Отделението по травматология и ортопедия. Налагало се да се правят снимки във връзка със счупване на неясна за момента част от тялото. От известно време бившият министър и бивш народен представител е в тежка депресия, предизвикана след смъртта на съпругата му Мери.
Преди няколко дни той е отправял предупреждения, че ще се самоубие. Данаилов нямал към този момент проблем със злокачественото заболяване, с което той се бори от години. Бил в ремисия, но сега изглежда състоянието му е критично.
Очаквайте подобности!
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат