Майката, обвинена, че изхвърлила бебето си във Водното огледало в Кърджали, ще посрещне новата година на свобода, съобщи Нова телевизия. Окръжният съд потвърди мярката за неотклонение подписка, която беше наложена на 27-годишната Джебрие.
Преди 10 дни жената роди и изхвърли детето. Трупът беше открит на следващия ден, при източването на водата. Това е седмото раждане на жената. Има още едно починало дете.
Две са в приемни семейства, а три се отглеждат от семейството на бащата.
Пред съда тя заяви, че иска да си отиде вкъщи.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат