Спецполицаи разбиха лаборатория за отглеждане на канабис в Хасково. Вчера от рано сутринта те са тръгнали по следите на престъпниците, които ги отвели до вилната зона на квартал “Орфей”.
След магазина до 37-и блок, по черния път, втората неугледна къщичка била пригодена за тази цел. От вътре стените били облепени с фолио, имало печки и вентилатори, които са само част от пригодената инсталация, за да расте по-бързо опиатът.
Четирима полицаи надлежно изнесоха установените предмети и ги откараха в полицейското управление. Съседи споменаха, че преди време имотът бил препродаден и незнаели кой живее. Чули били, че испанскоговорящи стопанисвали виличката.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат