"Рено" е катастрофиралата тази сутрин кола на пътя Гоце-Делчев-Банско под град Добринище., съобщи БГНЕС. Жестокият пътен инцидент е станал в 8:10 часа при разклона за село Елешница.
Първоначалната информация за един пострадал се оказа невярна, ранените от ПТП-то са трима. Към момента е ясно, че автомобилът е бил разрязан от екипи на Пожарната, за да извадят двама от пострадалите. На място са изпратени две линейки от Банско и Разлог, все още няма данни за състоянието на пострадалите. Вероятна причина за ПТП-то е разлято на пътя масло.
След излизането от пътя автомобилът се обръща по таван в канавка.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив