Бившият министър на културата и артист Стефан Данаилов е настанен в бургаската болница „Бургасмед”със счупена тазобедрена кост. Състоянието му е сериозно, съобщи Нова тв.
Тази сутрин линейка е пристигнала по спешност от хотел в Приморско в здравното заведение, където Ламбо е бил отседнал.
Носилката веднага е била насочена към Отделението по травматология и ортопедия. Налагало се да се правят снимки на счупеното място.
От известно време бившият министър и бивш народен представител е в тежка депресия, предизвикана от смъртта на съпругата му Мери.
Преди няколко дни той даже е отправял предупреждения, че ще се самоубие.
Данаилов нямал към този момент проблем със злокачественото заболяване, с което той се бори от години.
В последните месеци се твърдеше, че здравето на актьора е все по-колебливо. Близки до него споделиха, че провежда дори важни делови срещи в домашна обстановка заради влошеното си състояние.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат