Обръщението на Слави Трифонов към зрителите му от снощи, в което той обяви края на "Шоуто на Слави", е изненадало управата на Би Ти Ви. Ръководството на медията не било запознато с намерението на шоумена да съобщи, че на 31 юли ще бъде последното издание на предаването му.
"Водим разговори със "Седем осми" и, както обикновено, поканихме Слави да продължим сътрудничеството си след настоящия сезон, но не сме стигнали до резултат. Все още нямаме официален отговор от "Седем осми". Ще се изясним в следващите няколко дни в специална среща", посочиха от bTV Media Group във връзка с изказването на Трифонов.
Като основен мотив за оттеглянето си от екрана, водещият посочи, че той и екипът му не се чувстват част от медийната среда у нас.
"Погледнете всичко около вас, как е организирано и как работи, и ми кажете - вие чувствате ли се на място? Така се чувстваме и ние. Като хора, работещи в телевизия, ние правихме през тези години нещата така, както ги усещаме. Бихме желали медийната среда да е друга", заяви Трифонов снощи.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ