Влак с пътници от София за Варна са били изоставени на релсите през нощта с багаж и деца край гара Юнак, без възможност за алтернативен транспорт.
Потърпевши разказват пред Нова тв, че заради блъснат човек стотици хора са останали блокирани за часове без никаква информация.
Хората сами са опитвали да се оправят, вървели километри по релсите или звънели на близки за помощ.
„Бяхме забравени от бога сред пустош и трънаци”, настояват пътниците.
Баба и дядо разказват как повече от час вървели по релсите с куфар и внучето на ръце.
Оказва се, че за 10 дни на същото място се случва втори инцидент. От БДЖ се извиняват за неудобството. Само това ли?
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат