Понякога шофьорите на таксита могат да бъдат изнервящи и да предизвикат гняв у клиента. В повечето случаи обаче цените са в основата за недоволството на клиентите. Това в никакъв случай не означава, че трябва да се стига до физическа саморазправа. Трима младежи обаче, не мислят така.
На 18 август те нападнали шофьор на такси на пътя Кюстендил - София и му нанесли побой, като 56-годишният водач е със счупен нос, съобщават от МВР. Единият от нападателите е установен и задържан - 18-годишен, от сeло Жабокрът. По случая е започнато досъдебно производство в РУ-Кюстендил, уведомен е дежурен прокурор.
Продължава работата за изясняване на обстоятелствата по случая и издирване на другите двама клиенти.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат