17-годишен тийнейджър е загинал при тежка катастрофа на пътя Котел-Омуртаг, съобщиха от МВР. Около 23:50 часа снощи, на около 100 м след бетоновия възел край Омуртаг, неправоспособен 18-годишен, управлявайки „Мини Купър“, на десен завой губи контрол над колата, навлиза в лентата за насрещно движение и се блъска във „Фолксваген Голф“.
В резултат на инцидента в МБАЛ - Търговище е починал 17-годишен от Омуртаг, возил се на предна дясна седалка в „Мини купър“-а. Друг 17-годишен, който бил отзад е настанен в болницата с фрактура на долен крайник. За да бъдат извадени ранените пожарникари със специализирана техника са рязали автомобила.
По случая е образувано досъдебно производство.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат