Удар в сърцето на евродалаверата за чиновниците е снощният атентат в Страсбург. Отвъд трагедията на невинните жертви, терорът свали либералните маски и разкри грозното лице на евролицемерието.
От дупките си бяха принудени да изпълзят стотици хрантутници, които от години нищоправят из лъскавите институции срещу солидни заплати в евро, плащани от джоба на данъкоплатците.
Насред Коледния базар в Страсбург се оказа половината политическа клика от центъра на София – евродепутати, преводачи, администратори, юристи, журналисти... Цяла плеяда хрантутници, които от години вегетират на гърба и на родния данъкоплатец.
Кой ли не се изяви почти пиарски във фейсбук, че е оцелял от атентата след луксозния шопинг насред френския град – от Бареков до редови чиновници. Само не стана ясно какво правят там, освен да си снимат селфита, да пият греяно вино и да пълнят дисаги с армагани за коледни подаръци по байганьовски.
Атентатът ги извади от луксозния им тунеядски живот и разкри, че в ЕС е пълно със стотици хиляди паразити, обсадили Страсбург и Брюксел. Депутати и чиновници, съставляващи луксозна номенклатура из евроинституциите, които симулират политическа дейност. Същото е и с журналистите, които са уж пратеници там, а само копират готови бюлетини.
Още по-скандален сред огромното евролицемерие обаче е двойният стандарт, който за пореден път лъсна след атентата в Страсбург. Терористът, роден във Франция, отдавна бил в списъците с опасни за страната хора, но не е ясно защо не е следен от службите изкъсо. За капак трябвало да го арестуват преди дн за убийство, но и това не успели да направят и така се стига до жестоката трагедия. А и повече от 12 часа след нея уж професионалните антитерористични власти на Франция, не успяват да го открият и заловят.
В същото време тези хора имат наглостта да корят България как се справяме с охрана на страната, да не ни приемат в Шенген и дори да разпространяват фалшиви новини по казуса с убийството на Виктория Маринова от Русе, чийто убиец Северин ние разкрихме за нула време. Докато псевдолибералният модел, лансиран от чиновниците-хрантутници, властва над истината, Европа не я очаква нищо добро.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив