Илиянка Костадинова, приятелка на Ваня - сестрата на Иванка, упрекна журналистите, че са лепнали прякора "кървавата" на Иванка.
"Защо хвърляте такива определения за жената? Аз я познавам от малка, живяха в мизерия и накрая ги оставиха без наследство", заяви жената, представила се като Илиянка Костадинова, предаде репортер на PlovdivGlas.bg.
В момента Пловдивският апелативен съд разглежа мярката за неотклонение "Задържане под стража" на Иванка Ройдова по обвинения за организиране на отвличането на брат й и подготовка на убийството му, както и на цялото му семейство.
Вече близо 40 минути в залата четат СРС- тата срещу подсъдимата. Делото се гледа при закрити врата.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Прочетете още
- 17:11 Крупен обир в Пловдивско! Отмъкнаха ценна колекция монети, скъпи часовници и оръжие СНИМКИ
- 18:00 Шамари след упойка и щурци в стаята: Шокиращ сигнал от болница в Плевен СНИМКИ
- 12:16 Ивет не е диагноза, а тяхното слънце: Едно семейство мълча четири години. Днес моли само за шанс
- 13:00 "Болката ви няма значение, ако не говорите български": Туристка се оплака от отношение в аптека