В разпоредителното заседание той призна вината си и така няма да се търсят нови доказателства и да се разпитват свидетели.
Недялков е обвинен за грабежа на 214 хиляди лева от банкомата, както и за опита да обере друго такова устройство в София. Грабежът е в особено големи размери и за това престъпление се предвиждат от 10 до 20 години затвор.
По съкратената съдебна процедура присъдата на Недялков ще бъде намалена с една трета. За да сключи споразумение с прокуратурата обаче, младежът трябва да възстанови 10% от откраднатата сума. Тази част от парите не е покрита от застраховката, стана ясно на предишното заседание.
Съучастник на Недялков е украинец, който успя да избяга.
При задържането му в Бургас, у Недялков са открити само 600 лева, останалите пари липсват. Знае се само, че около 100 хил. лева са прехвърлени към чужбина чрез парични преводи.
Прочетете още
- 18:00 Напук на Божиите и човешките закони: Тийнейджъри убиват из България - 2 случая за 4 месеца
- 15:00 Жена качи в колата си непознат мъж, оставен да ходи пеша в жегата ВИДЕО
- 18:46 Голям пожар в София: Гъст дим се издига над „Левски Г", огънят се разгоря отново СНИМКИ
- 16:40 Хеликоптер се включва в борба с пожара край затворената магистрала "Тракия"* СНИМКИ и ВИДЕО