Мъж от Индонезия е бил убит от домашния си любимец - 3-метров питон, предаде БТА, цитирайки ДПА.
Инцидентът е станал в индонезийската провинция Западна Ява в края на миналата седмица. Съпругата на 42-годишния мъж съобщава, че питонът е нападнал стопанина си, докато го къпел у дома, и го е удушил. Местни жители са убили змията. Питонът е погребан близо до гроба на стопанина му.
В Индонезия не е необичайно да се отглеждат змии като домашни любимци. В страната са регистрирани няколко случая, в които стопани са убити от собствените си влечуги.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие