В Холандия снощи бяха възстановени телефонните връзки, които бяха прекъснати за четири часа заради голяма авария.
Фиксираните и мобилни телефонни линии, включително спешният номер 112, бяха изключени вчера следобед.
Ка Пе Ен и спасителните служби информираха за повредата в социалните медии, а по улиците бяха изпратени допълнителни полицаи и линейки.
Хората бяха посъветвани да отиват направо в болниците при спешни случаи. Телекомът не е обявил какво е предизвикало срива в комуникациите. При подобен срив през 2012 г. е имало два смъртни случая, отбелязват агенциите.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие