Мъж хвърли и уби 5-годишното си момченце си от мост край града, като е заплашил да се самоубие, съобщиха от МВР.
Приятелката на мъжа също е била с тях, тя не е пострадала. Инцидентът е станал към 6:30 часа сутринта на околовръстния път на областния град. След получаването на сигнала, към мястото незабавно са насочени екипи на МВР и Спешна помощ.
С усилията и на психолог от Института по психология на МВР в Плевен, към 10 часа, 31-годишният мъж е убеден да се изтегли от опасното място. Той е задържан в ареста на полицията, с него работата на психолози и медици продължава. При първоначалния оглед, в местността под съоръжението, е открито тялото на детето.
И в момента екипи от криминалисти са на местопроизшествието и извършват допълнителни огледи.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход