Пациент е скочил от седмия етаж на областната болница във Велико Търново и е издъхнал на място, съобщава „Труд“.
40-годишният мъж бил приет в хирургично отделение след като преди няколко дни се опитал да се самоубие като си нарязал вените. Медиците спасили живота му и зашили раните. В отделението търновецът, който имал психично заболяване, бил под зоркото наблюдение на майка си.
В злополучната сутрин, станал от леглото и казал, че отива до тоалетна. Майка му го последвала, но синът и побързал да влезе в санитарното помещение, отворил прозореца и след миг се хвърлил от последния етаж на сградата.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход