Протест и гражданско неподчинение в София срещу инфраструктурни неуредици.
Част от жителите на кварталите "Карпузица" и "Горна баня" се готвят да затворят локалното платно на бул. "Никола Петков" заради тежкотоварния трафик и колите на градския транспорт, които са пуснати да минават от там.
Хората се оплакват от всекидневни задръствания, а натовареният трафик напукал стените на къщите им и разбил пътната настилка.
Въпреки сигналите към Столичната община и Пътната агенция досега мерки не са взети, което принудило хората да излязат на протест.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход