Арестуваха двама полицаи за разпространение на наркотици, при акция проведена по-рано днес в София.
Служителят на реда е задържан в квартал „Лагера”. Той е от отдел „Охранителна полиция” към Четвърто РУП и е на 22-23-годишна възраст. Младият полицай е бил разследван от „Вътрешна сигурност” в продължение на около 3 месеца.
Двамата са били разследвани от „Вътрешна сигурност” в продължение на около 3 месеца.
В момента се правят обиски на жилища. Вероятно има и още един задържан служител на полицията. Той също е от Четвърто РУП.
*Обновена в 15:30 часа
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход