Едно от най-обичаните лица на Нова тв Ралица Паскалева се впуска в ново предизвикателство. От 29 юни тя се присъединява към предаването „На кафе“ като звезден гост-коментатор.
Ивет Лалова-Колио сменя Ралица Паскалева в "Игри на волята"
Водещата Гала, която в момента е в заслужен летен отпуск, обещава сутрешният формат да остане позитивният остров в телевизионния ефир.
„Вече имам опит с горещия пясък в „Игри на волята“, но сега нямам търпение да се потопя в уютната атмосфера на „На кафе“. Харесвам предавания, в които има място за смислени разговори, искрени мнения и ведра усмивка – онзи необходим контрапункт на забързаното ни ежедневие и стрес, с които живеем. Ще се посветя изцяло на положителните истории, които заслужават да бъдат разказани“ - споделя Ралица Паскалева.
Със своята харизма, ерудиция и проницателност, популярната актриса ще предложи своя поглед към темите, които вълнуват всички. Заедно с утвърдените панелисти Кристина Патрашкова, Лора Капустина, Дарин Ангелов, Георги Блажев и Юлиян Константинов, тя ще търси най-интересните и любопитни страни на живота, който ни заобикаля.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО