Дамско бельо, висящо в асансьор в комплекс "Оазис" 6, развесели мрежата. Според авторката на снимката прашките са забравени, но под поста й веднага заваляха различни версии как точно са се озовали там.
Предвид задължително носене на маски, някои преположиха, че бельото може би е използвано по друго предназначение. Според други е възможно собственичката на прашките да не е стигнала навреме до тоалетната.
Най-много бяха предположенията, че дамата просто вероятно е изкарала палава нощ.
"Дамата, която си е забравила бельото в асансьора може да си го прибере. Лека, палава и забавна вечер", гласи текстът към снимката, публикувана от Таня Ч.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината
