2 години условно с 4 години изпитателен срок е присъдата на 48-годишен варненец, блудствал със собствената си дъщеря. Решението на Варненският районен съд може да бъде обжалвано или протестирано пред втора инстанция.
Мъжът бе признат за виновен за това, че в периода от лятото на 2016 година до 4 август 2017 г. извършил блудствени действия с непълнолетната си дъщеря. Момичето живеело заедно с родителите си на квартира във Варна, като било изцяло финансово зависимо от баща си. Няколкократно през този период подсъдимият, "чрез употреба на сила и използвайки положението на зависимост и надзор между родител и дете, извършил действия с цел възбуда и удовлетворяване на полово желание, без съвкупление.
Блудствените действия се изразявали в опипване, целуване, прегръщане и търкане по тялото и в областта на половите органи", пише в решението на съда. Девойката се оплакала от случващото се първоначално пред свои приятелки и семейна позната, а впоследствие сама решила да сигнализира полицията.
Прочетете още
- 16:33 Бутилка вода едва не прати моторист на асфалта в Бургас
- 17:00 Жена избухна: Учили са ме да пазя и уважавам гората, не да паля огън и да викам цял оркестър
- 17:50 Сдружение "Заедно за град Баня" сезира институциите за изхвърлените останки от кон в р. Стряма
- 18:00 Майка твърди, че мъж е мастурбирал, гледайки деца СНИМКИ 18+