Много обичам да ходя НА работа... GlasNews.bg 01:23 29.08.17 0 653 Много обичам да ходя НА работа, а и ОТ работа. Само тия 8 часа и половина по средата много силно ме дразнят! Последвайте ни в: Прочетете още 16:00 "Радикализиран" софиянец спретна акция срещу "другоземци" СНИМКИ 19:00 "Искат да ти гледат на кафе": Столичанка завари колата си залята СНИМКА 18:00 Майка разказа за секунди ужас на пешеходна пътека в София 17:16 Голямо куче нападна дакел в „Младост", непознат мъж се хвърли да помага