На интервю за работа в опера... GlasNews.bg 01:22 29.08.17 0 611 На интервю за работа в опера: - Приятно ми е, Георгиев. - На какво свирите? - Свиря само на паузите. Последвайте ни в: Прочетете още 16:00 "Радикализиран" софиянец спретна акция срещу "другоземци" СНИМКИ 19:00 "Искат да ти гледат на кафе": Столичанка завари колата си залята СНИМКА 18:00 Майка разказа за секунди ужас на пешеходна пътека в София 17:16 Голямо куче нападна дакел в „Младост", непознат мъж се хвърли да помага