Ти с какво ходиш на работа... GlasNews.bg 01:23 29.08.17 0 549 - Ти с какво ходиш на работа? - Ами, с метрото… - Как, бе…?! В Русе нямате метро… - Ами, то и работа нямаме… Последвайте ни в: Прочетете още 16:00 "Радикализиран" софиянец спретна акция срещу "другоземци" СНИМКИ 19:00 "Искат да ти гледат на кафе": Столичанка завари колата си залята СНИМКА 18:00 Майка разказа за секунди ужас на пешеходна пътека в София 17:16 Голямо куче нападна дакел в „Младост", непознат мъж се хвърли да помага