Здравей. Как беше на санаториума... GlasNews.bg 01:23 29.08.17 0 570 - Здравей. Как беше на санаториума. - Все едно бях на работа. Седя, нищо не правя и чакам да стане време за обяд. Последвайте ни в: Прочетете още 16:00 "Радикализиран" софиянец спретна акция срещу "другоземци" СНИМКИ 19:00 "Искат да ти гледат на кафе": Столичанка завари колата си залята СНИМКА 18:00 Майка разказа за секунди ужас на пешеходна пътека в София 17:16 Голямо куче нападна дакел в „Младост", непознат мъж се хвърли да помага