Челен удар между лек автомобил Фолксваген и микробус е станал под места на Герджика на бул. „Марица – Юг”, съобщава TrafficNews.bg. В резултат на катастрофата е пострадал пътник от лекия автомобил. Въпреки че той не е пострадал тежко е бил откаран с линейка към Спешния център за обстойни прегледи.
Фолксвагенът е бил управляван от жена, която карала направо по бул. „Марица – Юг”. По разказ на очевидци, микробусът е тръгнал да се качва към ухото на моста, като в този момент е настъпил сблъсък.
Колите все още са на пътното платно, като се очакват резултатите от прегледите на пострадалия пътник. Движението е затруднено, а полиция регулира движението.





Прочетете още
- 18:00 Напук на Божиите и човешките закони: Тийнейджъри убиват из България - 2 случая за 4 месеца
- 19:29 Убиха един добър човек: Кричим поиска справедливост за жестоко пребития Георги СНИМКИ и ВИДЕО
- 18:46 Голям пожар в София: Гъст дим се издига над „Левски Г", огънят се разгоря отново СНИМКИ
- 19:00 Заплахи и обиди след отказ за пари: Жени предупреждават за агресивен просяк в София